Karta Turysty

DODAJ OBIEKT TURYSTYCZNY DO KARTY TURYSTY ZA DARMO

Co to jest Projekt KARTA TURYSTY?

3 SYSTEMY W JEDNYM

System zniżek i rabatów „Karta Turysty”

Wszystkie promocyjne oferty z danego miasta lub regionu w jednym miejscu.

Sklep z produktami regionalnymi

Sprzedaż produktów regionalnych w sklepie internetowym przez cały rok.

System rezerwacji i sprzedaży e-biletów

Rezerwacja i sprzedaż usług w postaci elektronicznej - przez Internet.

System zniżek i rabatów „Karta Turysty”

„Zebranie” pod jedną marką wszystkich promocyjnych ofert Partnerów oraz umożliwienie Turystom łatwego i szybkiego zapoznania się z nimi oraz ich nabycia. Tańszy pobyt w hotelach, zniżki sięgające 50%, a często nawet całkowicie darmowe bilety w muzeach to gwarancja „przyciągnięcia” Turystów. Im korzystniejsza i liczniejsza oferta rabatowa, tym większy ruch turystyczny w regionie.

Sklep z produktami regionalnymi

Platforma sprzedażowa na której każdy Partner będzie posiadał indywidualny panel-sklep. Jest to dodatkowe narzędzie dla tych Partnerów, którzy oferują różnego rodzaju wyroby regionalne - począwszy od produktów (miody, przetwory) po rękodzieło artystyczne. W sklepie internetowym sprzedaż jest możliwa przez cały rok

System rezerwacji i sprzedaży e-biletów

System umożliwiający Partnerom Karty Turysty prowadzenie rezerwacji i sprzedaży swoich usług - np. biletów w postaci elektronicznej - przez Internet. Jedną z zalet takiej sprzedaży jest zautomatyzowanie procesu - bilety „sprzedają się same”, 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu. Turysta płaci on-line, a bilet otrzymuje na swoje indywidualne konto w systemie. Kontrola takiego biletu jest szybka, sprawna i bezdotykowa.

Oferta specjalna dla wszystkich Mieszkańców oraz Turystów z kraju i z zagranicy, mająca na celu promocję krajowej i regionalnej oferty turystycznej i kulturalnej oraz sukcesywne zwiększanie ruchu turystycznego w Polsce i poszczególnych regionach.

Zwiększenie zainteresowania Turystów produktami i usługami świadczonymi przez branżę turystyczną (Partnerów) poprzez zaoferowanie Turystom całego pakietu produktów i usług objętych specjalną promocją.

Internetowy system pozwalający na utworzenie indywidualnego konta umożliwiającego Partnerom dodawanie i zarządzanie ofertami promocyjnymi, produktami i usługami, a Turystom nabycie i użytkowanie elektronicznej Karty Turysty oraz nabycie produktów i usług po promocji.

Kto może być Partnerem KARTY TURYSTY?

Partnerem Karty Turysty może być każdy Podmiot oferujący usługi turystyczne – np. hotele, restauracje, karczmy, różnego rodzaju atrakcje turystyczne: muzea, obiekty kulturalne, obiekty rozrywkowe, ośrodki rekreacyjne i sportowe, parki wodne, wyciągi narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, obiekty handlowe, salony urody, usługi transportowe itp.

Jakie rabaty?

Wysokość i rodzaj rabatów określany jest indywidualnie przez każdego Partnera  i może to być wstęp wolny, zniżka lub innego rodzaju promocja na produkty lub usługi.

Minimalna wysokość zniżki to 10 %.

Jak to zrobić?

PROMUJ USŁUGI, SPRZEDAWAJ PRODUKTY!

1

Zarejestruj się

Podaj adres e-mail i wymyślone hasło, a po zalogowaniu wprowadź podstawowe dane firmy.

2

Określ zniżki

Wybierz branże – usługi na które będziesz udzielać zniżek oraz podaj ich wysokość (minimum 10 %).

3

Wprowadź Obiekt

Podaj niezbędne informacje o Obiekcie, Usłudze, Atrakcji turystycznej (opis, lokalizacja, zdjęcia) oraz wybierz Kartę z regionu do którego należy Obiekt.

4

Zarządzaj danymi

W systemie posiadasz indywidualne konto dzięki czemu możesz zarządzać Obiektami, Sklepem i Rezerwacjami w dowolnym czasie.

5

Udzielaj zniżek

Turystom, którzy przedstawią ważną Kartę Turysty (w telefonie lub wydrukowaną) udziel zadeklarowanych zniżek.

6

Otwórz Sklep

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek produkty regionalne (np. rękodzieło, wyroby lokalne), wprowadź je do sklepu internetowego i sprzedawaj przez cały rok.

7

Pobierz Aplikację

Z wszystkich możliwości jakie daje Karta Turysty możesz korzystać przez stronę internetową, a wkrótce również przez aplikację mobilną na telefon.

8

Ile to kosztuje?

Wszystkie funkcjonalności Karty Turysty dla Partnera są bezpłatne.
Jedyny koszt jaki ponosisz to zniżki udzielane Turystom.

Pamiętaj!

DODANIE ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH DO BAZY ORAZ PRODUKTÓW REGIONALNYCH DO SKLEPU INTERNETOWEGO JEST BEZPŁATNE!

Przewiń do góry