Karta Turysty

POZYSKUJ KLIENTÓW
DZIĘKI KARCIE TURYSTY

Jakie są korzyści z uczestnictwa w programie?

PROMOCJA USŁUG, SPRZEDAŻ PRODUKTÓW!

Systemu zniżek i rabatów „Karta Turysty”

Systemu zniżek i rabatów „Karta Turysty”

Zadaniem Karty Turysty jest „zebranie” pod jedną marką wszystkich promocyjnych ofert Partnerów, a także umożliwienie Turystom łatwego i szybkiego zapoznania się z nimi oraz ich nabycie w promocyjnych cenach. Tańszy pobyt w hotelach, zniżki a często nawet całkowicie darmowe bilety w muzeach, darmowa komunikacja miejska, a także rabaty w różnych atrakcjach turystycznych (sięgające nawet 50%) to gwarancja „przyciągnięcia” Turystów. Im korzystniejsza i liczniejsza oferta rabatowa, tym większy ruch turystyczny w regionie.

Sklep z produktami regionalnymi

Sklep z produktami regionalnymi

Platforma sprzedażowa na której każdy Partner będzie posiadał indywidualny panel-sklep. Jest to dodatkowe narzędzie dla tych Partnerów, którzy oferują różnego rodzaju wyroby regionalne - począwszy od produktów (miody, przetwory) po rękodzieło artystyczne, a którzy obecnie sprzedają tylko okazjonalnie na piknikach czy jarmarkach. W sklepie internetowym sprzedaż jest możliwa przez cały rok. Indywidualny panel umożliwia Partnerowi swobodne zarządzanie swoim sklepem: dodawanie produktów, określanie cen, przeglądanie listy klientów oraz realizowanie zamówień. Serwis udostępnia również wtyczkę na stronę internetową Partnera przekierowującą do jego sklepu w serwisie.
Warunek: udzielanie zadeklarowanych rabatów posiadaczom Karty Turysty.

System rezerwacji usług i sprzedaży e-biletów

System rezerwacji usług i sprzedaży e-biletów

To system umożliwiający Partnerom Karty Turysty prowadzenie rezerwacji i sprzedaży swoich usług - biletów w postaci elektronicznej - przez Internet. Jedną z zalet takiej sprzedaży jest zautomatyzowanie procesu - bilety „sprzedają się same”, 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu. Turysta płaci on-line, a bilet otrzymuje na swoje indywidualne konto w systemie. Taka forma sprzedaży jest niejako zachętą dla Turystów, dla których kupowanie przez Internet stało się codziennością - jest łatwe, szybkie, a dodatkowa zniżka z Kartą Turysty potęguje te zalety. Z biletem w telefonie Turyści nie muszą stać w kolejkach do kasy, a kontrola takiego biletu jest szybka i sprawna - również przy pomocy telefonu. Warunek: udzielanie zadeklarowanych rabatów posiadaczom Karty Turysty.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Wszystkie powyższe elementy i funkcjonalności są dostępne w Aplikacji mobilnej, przeznaczonej zarówno dla Turystów jak i Partnerów.
Turyści za jej pomocą mogą zakupić i okazywać Partnerom Kartę Turysty (realizując w ten sposób przysługujące im uprawnienia do zniżek i rabatów), zarezerwować nocleg, czy kupić e-bilet i produkty regionalne w sklepie. Partnerzy, natomiast dzięki aplikacji mają możliwość sprawdzenia ważności Karty Turysty, danych i uprawnień jej posiadacza oraz "skasowania" biletu elektronicznego zakupionego online. Przez aplikację można również dodawać oferty promocyjne, produkty do sklepu oraz kontrolować zamówienia i rezerwacje.

Pamiętaj!

DODANIE ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH DO BAZY ORAZ PRODUKTÓW REGIONALNYCH DO SKLEPU INTERNETOWEGO JEST BEZPŁATNE!

Przewiń do góry